проект про Життя

 
 

lossofsoul.com/ Стрес/ Статистика стресу

 
 
 

Статистика стресу

3d – Trollferd


Статистика стресу

□ Зазнати стресу може кожна люди незалежно від її посади, положення в суспільстві й матеріального статку.

□ За статистикою, в США (країні, яка першою усвідомила проблему стресу) 90% населення постійно перебуває у стані сильного стресу. Із них 60% зазнають стресу 1-2 рази на тиждень, 30% майже кожного дня.

□ За даними американських учених, 2/3 візитів до лікаря викликані симптомами, що ґрунтуються на стресі. Чимало великих корпорації витрачають сотні мільйонів доларів на медичну допомогу через захворювання, спровоковані стресом. У результаты економічні втрати від стресу у США перевищують 300 млрд доларів щорічно.

□ В Україні нині немає настільки точної статистики, але за приблизними оцінками майже 70% українців постійно перебувають у стані стресу, а третина усього населення – у стані сильного стресу. (дані цікавого дослідження щодо України за 2010 рік)

□ Внаслідок постійних стресів майже 80% людей набувають хвороби, яка зветься синдромом хронічної втоми. Симптоми цього захворювання дуже нагадують прояви СНІДу: швидка стомлюваність, слабкість уранці, «пісок» в очах, часті головні болі, безсоння, конфліктність, схильність до самотності.

□ В Україні позбавляються стресу таким чином:
- телевізор – 46%
- музика – 43%
- алкоголь – 19%
- їжа – 16%
- медикаменти – 15%
- спорт – 12%
- секс – 9%
- йога, медитація – 2%

□ 40 млн із 147 млн працівників у країнах Європейського союзу страждають від стресів, а це щорічно стає суспільству в 19 млрд доларів США.

□ Чимало мешканців країн «Великої Європи» страждають на ті чи інші наслідки стресових ситуацій. Наприклад, 13% скаржаться на постійний головний біль, 17% - на м’язові болі, ще 30% мають неприємні відчуття й болі в області спини.

□ За результатами соціологічних опитувань, стрес справляє сильний негативний вплив на сексуальне життя 60% людей.

 

 
 

lossofsoul.com/ Стрес/ Статистика стресу

 
 
1. стан lossofsoul » 2. стан cмерть » 3. стан депресія » 4. стан стрес » 5. стан життя » 6. Життя як творчість »

 

Автор - Олександр Авраменко 

Copyright © lossofsoul.com - проект про Життя 2002-2016

  Рейтинг@Mail.ru

угору